Startliste - Momarken Travbane - 10.12.2019
Løp: 1 BREDDEPREMIERINGSLØP (ca. kl. 18:55)
BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-12-årige høyest 14.000 kr. 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 1 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet!
OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
|
Varmblods Volte |
V65-1 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2140 |
1 |
Go For It Fass |
Gunnar Austevoll |
0 |
|
|
2140 |
2 |
East Of Eden's Tap Out |
Knut Arne Ødegaard |
0 |
|
|
2140 |
3 |
Sunny Day |
Tom Horpestad |
0 |
|
|
2140 |
4 |
Hard One |
Eirik Høitomt |
0 |
|
|
2160 |
5 |
Wicky Of My Heart |
Lars Anvar Kolle |
5.474 |
1.19,6v
|
|
2160 |
6 |
Emotion U.M. |
Odd Arne Sagholen |
11.738 |
1.18,5v
|
|
2160 |
7 |
Joker Jet |
Joakim Hansen |
4.000 |
1.19,8v
|
|
2160 |
8 |
Tussilago |
Sven Olav Weberg |
12.000 |
1.18,7v
|
|
2160 |
9 |
Lökenes Lady |
Chris Trotter |
948 |
|
1.18,8a
|
2160 |
10 |
Dream Briljant |
Hans Chr. Holm |
10.500 |
1.18,4v
|
1.17,9a
|
2160 |
11 |
Victorious Bonanza |
Åsbjørn Tengsareid |
14.000 |
1.18,9v
|
|
2160 |
12 |
Unique Creation |
Kristian Malmin |
14.000 |
1.19,0v
|
|
2160 |
13 |
Arnie's Fighter |
Per Ludvig Nilsen |
948 |
1.20,7v
|
|
2160 |
14 |
Gabby's Coktail |
Per Oleg Midtfjeld |
5.000 |
1.19,4v
|
|
2160 |
15 |
Lise Av Gråberg G.I. |
Jenny Martine Theodorsen |
9.777 |
1.20,1v
|
1.19,4a
|
Løp: 2 DATOLØP (ca. kl. 19:15)
DATOLØP For 3-15-årige høyest 125.000 kr. 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 70.001 kr. 20 m. ved mer enn 125 poeng. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr. Hestene avvises etter siste startdato, inklusiv åpne linjer.
|
Kaldblods Volte |
V65-2 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2160 |
1 |
Lygne Odine |
Gry Vigdis Bachmann |
100.000 |
1.29,2v
|
1.29,9a
|
2160 |
2 |
Moe Jokern |
Per Ludvig Nilsen |
83.762 |
1.30,2v
|
1.38,5a
|
2160 |
3 |
Kvikk Kuling |
Ole Johan Østre |
112.160 |
1.30,3v
|
1.30,0a
|
2160 |
4 |
Grinder Gutten |
Hans Chr. Holm |
104.385 |
1.30,1v
|
1.28,9a
|
2160 |
5 |
Maris Rappfot |
Jan Martin Bjerring |
59.000 |
1.31,0v
|
1.32,3a
|
2180 |
6 |
Tyrifaksen |
Ole-Christian Kjenner |
102.692 |
1.29,4v
|
1.28,8a
|
2180 |
7 |
Per B. |
Åsbjørn Tengsareid |
82.000 |
1.30,0v
|
|
2180 |
8 |
Lea R.B. |
Ulrika Axelson |
74.204 |
1.31,0v
|
1.34,0a
|
Løp: 3 FINALE I ØSTFOLD TRAVFORBUNDS SERIE FOR STALLANSATTE (ca. kl. 19:45)
FINALE I ØSTFOLD TRAVFORBUNDS SERIE FOR STALLANSATTE For 3-12-årige høyest 155.000 kr. 2140 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. , samt kr 2000 til alle som fullfører uten å være diskvalifiserte eller har brutt løpet. Gavesjekk på kr 2.000 til seirende kusk. Gavesjekk på kr 5.000, 3.000 og 2.000 til de tre beste gjennom hele sesongen. Løpet kjøres av de 12 kuskene som har samlet flest poeng gjennom årets stallmanns-serie på Momarken.
|
Varmblods Auto |
V5-1 V65-3 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2140 |
1 |
Memphis Tennessee E.P. |
Josefine Eilertsen |
154.000 |
1.18,6v
|
1.14,9a
|
2140 |
2 |
Sorella Rick |
Joakim Rasmussen |
144.691 |
1.16,4v
|
1.13,3a
|
2140 |
3 |
Grace Classic |
Adrian Solberg Akselsen |
130.000 |
1.17,0v
|
1.13,8a
|
2140 |
4 |
Orlando Fortis |
Mats-Andre Rasmussen |
117.424 |
1.16,9v
|
1.15,8a
|
2140 |
5 |
Muscles Classic |
Anita Valstad Hagmann |
146.474 |
1.16,4v
|
1.15,0a
|
2140 |
6 |
Happy Anka |
Christina Kjenner |
146.500 |
1.18,7v
|
1.15,1a
|
2140 |
7 |
Cromwells Aida |
Lars Fredrik Kolle |
138.386 |
1.19,4v
|
1.13,6a
|
2140 |
8 |
Key To Happen |
Ole-Christian Kjenner |
142.710 |
1.17,8v
|
1.14,0a
|
2140 |
9 |
L.H. Starline |
Amalie Ødegård |
137.000 |
1.21,0v
|
1.15,3a
|
2140 |
10 |
C.C. Dobilas |
Joakim Hansen |
144.176 |
1.15,5v
|
1.15,1a
|
2140 |
11 |
Vico Regio H. |
Jenny Martine Theodorsen |
107.000 |
1.18,6v
|
1.15,8a
|
Løp: 4 (ca. kl. 20:05)
For 3-12-årige høyest 60.000 kr. 2140 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
|
Varmblods Auto |
V5-2 V65-4 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2140 |
1 |
Emerick |
Herman R. Tvedt |
41.474 |
1.19,0v
|
1.15,7a
|
2140 |
2 |
Montego Bay |
Vidar Hop |
58.000 |
1.17,6v
|
1.14,6a
|
2140 |
3 |
Poetic Dream |
Dag-Sveinung Dalen |
50.000 |
1.17,0v
|
1.15,4a
|
2140 |
4 |
A Safe Glory |
Agnes Usterud |
40.474 |
1.17,9v
|
1.18,0a
|
2140 |
5 |
J.T.'s Kiwi |
Marius Høitomt |
50.474 |
1.17,0v
|
1.15,3a
|
2140 |
6 |
Excellent Maltin |
Lars Anvar Kolle |
54.179 |
1.16,3v
|
1.15,2a
|
2140 |
7 |
Chaperon Rouge |
Per Oleg Midtfjeld |
36.179 |
1.18,2v
|
1.16,4a
|
2140 |
8 |
Grand Commander |
Tom Erik Solberg |
55.609 |
1.17,1v
|
1.16,0a
|
2140 |
9 |
Bullshana T.T. |
Gunnar Austevoll |
52.000 |
1.19,4v
|
1.15,9a
|
2140 |
10 |
Zenato |
Olav Mikkelborg |
52.793 |
1.18,2v
|
1.16,1a
|
2140 |
11 |
Jens Elegance |
Ole Johan Østre |
45.224 |
1.16,7v
|
1.16,3a
|
2140 |
12 |
Turbo Lins |
Eirik Høitomt |
58.000 |
1.17,1v
|
1.16,4a
|
Løp: 5 FINALE I ØSTFOLD TRAVFORBUNDS SERIE FOR STALLANSATTE (ca. kl. 20:25)
FINALE I ØSTFOLD TRAVFORBUNDS SERIE FOR STALLANSATTE For 3-12-årige høyest 395.000 kr. 1640 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. , samt kr 2000,- til alle som fullfører uten å være diskvalifisert eller har brutt løpet. Gavesjekk på kr 2.000 til seirende kusk. Gavesjekk på kr 5.000, 3.000 og 2.000 til de tre beste gjennom hele serien.
Løpet kjøres av de 12 kuskene som har samlet flest poeng gjennom årets stallmanns-serie på Momarken.
|
Varmblods Auto |
V5-3 V65-5 DD-1 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
1640 |
1 |
Judys Sunrise |
Ole-Christian Kjenner |
353.522 |
1.13,6v
|
1.13,2a
|
1640 |
2 |
Zandra Invalley |
Bjørn Steine |
339.991 |
1.18,6v
|
1.12,6a
|
1640 |
3 |
Polar Rocky |
Lars Fredrik Kolle |
371.836 |
1.14,7v
|
1.13,5a
|
1640 |
4 |
Glazier's Support |
Joakim Hansen |
294.029 |
1.15,0v
|
1.14,1a
|
1640 |
5 |
City Va Bene |
Jenny Martine Theodorsen |
210.000 |
1.18,0v
|
1.14,1a
|
1640 |
6 |
That's Good Chip |
Adrian Solberg Akselsen |
319.500 |
1.15,6v
|
1.13,6a
|
1640 |
7 |
Jacobine Y. |
Mats-Andre Rasmussen |
385.024 |
1.16,9v
|
1.12,5a
|
1640 |
8 |
C.C. Siri |
Joakim Rasmussen |
218.902 |
1.16,0v
|
1.13,7a
|
1640 |
9 |
Prapai R. |
Christina Kjenner |
369.974 |
1.15,2v
|
1.13,0a
|
1640 |
10 |
L.J.'s Dreamcatcher |
Anita Valstad Hagmann |
384.295 |
1.15,0v
|
1.11,9a
|
1640 |
11 |
Draco Braz Minto |
Amalie Ødegård |
375.542 |
1.23,3v
|
1.12,8a
|
1640 |
12 |
Noir Sun |
Josefine Eilertsen |
329.368 |
1.17,1v
|
1.13,3a
|
Løp: 6 (ca. kl. 20:45)
For 3-15-årige høyest 1.100.000 kr. 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 675.001 kr. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
|
Kaldblods Volte |
V5-4 V65-6 DD-2 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2140 |
1 |
Kvikk Tojo |
Christina Kjenner |
655.628 |
1.23,1v
|
1.23,1a
|
2140 |
2 |
Grislefaksen G.L. |
Jan Roar Mjølnerød |
640.256 |
1.25,1v
|
1.22,9a
|
2140 |
3 |
Kong Henry |
Lars Anvar Kolle |
625.555 |
1.23,0v
|
1.24,3a
|
2140 |
4 |
Frøyu Pelle |
Gunnar Austevoll |
557.739 |
1.24,8v
|
1.23,3a
|
2140 |
5 |
Vollanfaks |
Per Ludvig Nilsen |
537.236 |
1.23,8v
|
1.25,5a
|
2140 |
6 |
Tangen Braute |
Hans Chr. Holm |
605.971 |
1.23,9v
|
1.24,8a
|
2160 |
7 |
Ask Eld |
Åsbjørn Tengsareid |
947.500 |
1.23,4v
|
1.22,8a
|
2160 |
8 |
Dale Anne |
Per Oleg Midtfjeld |
1.061.903 |
1.26,2v
|
1.25,5a
|
2160 |
9 |
Stumne Scott |
Ole Johan Østre |
982.670 |
1.22,8v
|
1.22,5a
|
2160 |
10 |
Lille Jim |
Jan Martin Bjerring |
1.001.370 |
1.23,7v
|
1.24,0a
|
Løp: 7 3-ÅRINGSLØP (ca. kl. 21:05)
3-ÅRINGSLØP BREDDEPREMIERINGSLØP For 3-årige høyest 10.000 kr. 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 1 kr. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier) Breddepremiering med åtte faste premier utbetales i dette løpet!
OBS: Ved 15 startende utbetales ni (9) premier!
|
Kaldblods Volte |
V5-5 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2140 |
1 |
Tangen Tulla |
Knut Arne Ødegaard |
0 |
|
|
2140 |
2 |
G.G. Anna |
Tom Erik Solberg |
0 |
|
|
2140 |
3 |
Ejo Rappa |
Olav Mikkelborg |
0 |
|
|
2140 |
4 |
Lyseng Jerv |
Eirik Høitomt |
0 |
|
|
2140 |
5 |
Rein Flax |
Jan Roar Mjølnerød |
0 |
|
|
2140 |
6 |
Solmyr Kompis |
Vidar Hop |
0 |
|
|
2140 |
7 |
Skøy Oda |
Espen A. Schem |
0 |
|
|
2140 |
8 |
Rive Turbo |
Stian Eilefsen |
0 |
|
|
2160 |
9 |
Brenne Røn |
Sven Olav Weberg |
5.000 |
1.35,6v
|
|
2160 |
10 |
Valle Grid |
Dag-Sveinung Dalen |
2.000 |
1.39,7v
|
|
2160 |
11 |
Isejerva |
Cato Antonsen |
8.000 |
1.36,4v
|
|
2160 |
12 |
Omer Tuva |
Paal Gulbrandsen |
7.395 |
1.34,9v
|
|
2160 |
13 |
Lustra Odin |
Kristian Malmin |
8.500 |
1.34,4v
|
|
2160 |
14 |
Pelle Baron |
Ole Johan Østre |
3.990 |
1.36,2v
|
|
Løp: 20 Prøveløp (ca. kl. 18:00)
Prøveløp alle 2-15-årige. 2140 m. Voltestart.
|
ALLE Volte |
|
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2140 |
1 |
Glazier's Tattoo |
Eirik Høitomt |
0 |
|
|
2140 |
2 |
Bertoni |
Jan Arve Hansen |
196.500 |
1.18,5v
|
1.13,4a
|
2160 |
3 |
Bjørnemyr Prinsen |
Gøran Antonsen |
67.914 |
1.30,5v
|
1.32,4a
|
2160 |
4 |
Lens Gutt |
Jan Roar Mjølnerød |
231.313 |
1.27,6v
|
1.25,8a
|
Sist oppdatert: 04.12.2019 - 12:09
|