Startliste - Momarken Travbane - 01.06.2023
Løp: 1 (ca. kl. 18:55)
For 3-14-årige høyest 80.000 kr. Også for 3-14-årige høyest 110.000 kr med høyest 300 poeng. 2140 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
|
Varmblods Auto |
V65-1 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2140 |
1 |
Fast Fluffy |
Tom Horpestad |
72.503 |
1.18,6v
|
1.14,8a
|
2140 |
2 |
Khloe B.R. |
Dag-Sveinung Dalen |
78.500 |
1.17,6v
|
1.16,0a
|
2140 |
3 |
Millmalou |
Olav Mikkelborg |
107.141 |
1.17,7v
|
1.14,7a
|
2140 |
4 |
Chocoshotsun |
Per Oleg Midtfjeld |
76.227 |
1.16,4v
|
1.14,3a
|
2140 |
5 |
I Want It Now |
Hans Jørgen Eggen |
86.447 |
1.17,9v
|
1.16,7a
|
2140 |
6 |
Master Noark |
Herman R. Tvedt |
77.500 |
1.16,0v
|
1.15,2a
|
2140 |
7 |
Yolo |
Frode Hamre |
71.000 |
1.18,6v
|
1.14,9a
|
2140 |
8 |
Ramble On Sand |
Patrick Larsen |
75.500 |
1.17,0v
|
1.16,0a
|
2140 |
9 |
Rosita's Lily |
Erlend Rennesvik |
88.000 |
1.17,3v
|
1.15,5a
|
2140 |
10 |
Marabou Bonanza |
Åsbjørn Tengsareid |
95.500 |
1.16,4v
|
1.16,3a
|
Løp: 2 TRØMBORG TRAVLAGS REKRUTT - AMATØR - STALLMANNSLØP (ca. kl. 19:20)
TRØMBORG TRAVLAGS REKRUTT - AMATØR - STALLMANNSLØP For 3-14-årige høyest 210.000 kr med høyest 700 poeng. for rekrutt, amatør og stallmannskusker som ikke kjørte mer enn 50 løp i 2022. 2140 m. Autostart. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
|
Varmblods Auto |
V65-2 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2140 |
1 |
Giant Laser |
Stein Erik Lauvås |
105.344 |
1.16,6v
|
1.13,7a
|
2140 |
2 |
Odd Viking |
Ole Henrik F. Olsen |
120.000 |
1.16,8v
|
1.15,0a
|
2140 |
3 |
The Best Knight |
Thea Sundstøl |
128.642 |
1.17,1v
|
1.14,5a
|
2140 |
4 |
Mantomantalk |
Kenneth Brenden |
137.475 |
1.17,4v
|
1.14,4a
|
2140 |
5 |
Sharp Looking |
Rebecca Arnerløf |
143.502 |
1.15,8v
|
1.13,5a
|
2140 |
6 |
Canadian Ensign O.S. |
Einar Pedersen |
153.500 |
1.19,4v
|
1.14,1a
|
2140 |
7 |
Gabbys Star |
Maja Kanstad |
162.268 |
1.18,1v
|
1.16,1a
|
2140 |
8 |
C.C. Lucky Star |
Henning Nygård |
167.000 |
1.19,6v
|
1.14,3a
|
2140 |
9 |
Twentyfive Bekken |
Vemund Madsen Drolsum |
153.500 |
1.16,1v
|
1.13,4a
|
2140 |
10 |
Hard One |
Mats-Andre Rasmussen |
157.528 |
1.18,2v
|
1.14,6a
|
2140 |
11 |
I.D. Derrier Pas |
Sebastian Rishovd |
175.686 |
1.17,9v
|
1.14,1a
|
2140 |
12 |
South Valley May |
Joakim Rasmussen |
209.000 |
1.18,0v
|
1.13,5a
|
Løp: 3 MONTÉLØP - GULLSMED HUSEBYS MONTELØP (ca. kl. 19:45)
GULLSMED HUSEBYS MONTELØP - MONTÉLØP For 5-15-årige høyest 525.000 kr. 2140 m. Monté. Tillegg 20 m. ved vunnet 180.001 kr., 40 m. ved 305.001 kr. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr. Gavepremie til rytter.
|
Kaldblods Volte |
V65-3 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2140 |
1 |
Santans |
Martine O. Sørvik |
161.500 |
1.29,6v
|
1.26,8a
|
2140 |
2 |
Smygens Maja |
Anita Valstad Hagmann |
117.500 |
1.29,9v
|
1.29,6a
|
2160 |
3 |
Neslands Jerven |
Liv Pedersen |
230.557 |
1.28,2v
|
1.27,3a
|
2160 |
4 |
Snuppa H.B. |
Maja Kanstad |
280.749 |
1.25,4v
|
1.26,3a
|
2180 |
5 |
Mjølner J.R. |
Julie Mari Eikås |
332.738 |
1.27,6v
|
1.25,9a
|
2180 |
6 |
Harald |
Silje Hogner |
466.375 |
1.24,1v
|
1.24,7a
|
2180 |
7 |
Mintor |
Josefine Eilertsen |
433.289 |
1.26,3v
|
1.24,9a
|
2180 |
8 |
Bjørkevarg |
Kristine Kvasnes |
422.025 |
1.27,4v
|
1.25,1a
|
2180 |
9 |
Mc Vilja |
Hege Kristin Høyland |
382.283 |
1.27,0v
|
1.26,0a
|
Løp: 4 TIDSLØP (ca. kl. 20:10)
TIDSLØP For 3-15-årige med rekord 1.31,5 og dårligere. 2140 m. Tillegg 20 m. for tid 1.33,0 og bedre. Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
|
Kaldblods Volte |
V5-1 V65-4 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2140 |
1 |
Langlands Stina |
Erlend Rennesvik |
24.544 |
1.33,2v
|
|
2140 |
2 |
Sundbo Vacker |
Ole Johan Østre |
48.626 |
1.34,7v
|
|
2140 |
3 |
Torø Rasmus |
Liv Marie Hansen |
53.204 |
1.33,3v
|
1.35,4a
|
2140 |
4 |
Huseby Mikke |
Bjørn Steinseth |
53.030 |
1.34,0v
|
1.36,0a
|
2140 |
5 |
Hvalstad Rosa |
Knut Arne Ødegaard |
57.397 |
1.34,2v
|
1.37,1a
|
2140 |
6 |
Alfheim Loke |
Christina Kjenner |
36.950 |
1.33,6v
|
|
2140 |
7 |
Vina Af Sola |
Pål Sem |
23.000 |
1.35,5v
|
1.36,7a
|
2140 |
8 |
Stommens Claes |
Mikael Å. Linderoth |
17.179 |
1.35,4v
|
|
2160 |
9 |
Tuxi Torden |
Eirik Høitomt |
51.500 |
1.32,6v
|
1.31,6a
|
2160 |
10 |
Hassel Jerva |
Frode Mjølnerød |
29.500 |
1.32,9v
|
1.32,4a
|
2160 |
11 |
Nordby Sleipne |
Ove Bakkevold Reime |
43.295 |
1.34,0v
|
1.32,0a
|
2160 |
12 |
K.L. Fiks Faks |
Per Oleg Midtfjeld |
38.000 |
1.32,4v
|
1.32,0a
|
Løp: 5 (ca. kl. 20:30)
For 3-15-årige høyest 325.000 kr. 2140 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
|
Kaldblods Auto |
V5-2 V65-5 DD-1 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2140 |
1 |
Saganatt |
Gøran Antonsen |
321.303 |
1.26,8v
|
1.28,2a
|
2140 |
2 |
Tors Spik |
Dag-Sveinung Dalen |
236.559 |
1.26,6v
|
1.28,0a
|
2140 |
3 |
Langlands Gnisten |
Ole Fredrik Karlsen |
303.806 |
1.27,5v
|
1.26,6a
|
2140 |
4 |
Lustra Odin |
Åsbjørn Tengsareid |
259.000 |
1.27,2v
|
1.24,9a
|
2140 |
5 |
Jerven Junior |
Eirik Høitomt |
304.000 |
1.25,1v
|
1.26,1a
|
2140 |
6 |
Tem Jahn |
Olav Mikkelborg |
292.176 |
1.26,6v
|
1.25,5a
|
2140 |
7 |
Gylden Joker |
Kai Johansen |
281.500 |
1.28,6v
|
1.25,8a
|
2140 |
8 |
Båstadstjerna |
Gunnar Austevoll |
272.741 |
1.26,5v
|
1.28,7a
|
2140 |
9 |
Sitje Victor |
Bjørn Steine |
276.481 |
1.27,3v
|
1.25,1a
|
2140 |
10 |
Sjøli Basse |
Bjørn Steinseth |
258.421 |
1.27,9v
|
1.27,0a
|
2140 |
11 |
Haugestad Duft |
Knut Arne Ødegaard |
299.667 |
1.28,1v
|
1.27,1a
|
2140 |
12 |
Brødsjø Brisa |
Odd Arne Sagholen |
266.195 |
1.27,8v
|
1.26,3a
|
Løp: 6 (ca. kl. 20:50)
For 3-14-årige høyest 330.000 kr. Også for 3-14-årige hopper høyest 400.000 kr. 1640 m. Autostart. Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
|
Varmblods Auto |
V5-3 V65-6 DD-2 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
1640 |
1 |
Global Association |
Dag-Sveinung Dalen |
254.765 |
1.15,4v
|
1.13,3a
|
1640 |
2 |
G.G. Barbaresco |
Erik Killingmo |
320.240 |
1.15,7v
|
1.12,9a
|
1640 |
3 |
Ottens Idol |
Vidar Hop |
388.487 |
1.13,9v
|
1.12,9a
|
1640 |
4 |
N.Y. Moet |
Åsbjørn Tengsareid |
375.923 |
1.15,4v
|
1.13,1a
|
1640 |
5 |
Jaipur B.R. |
Per Oleg Midtfjeld |
327.926 |
1.15,7v
|
1.13,0a
|
1640 |
6 |
Larissa Band |
Ole Johan Østre |
235.669 |
1.15,8v
|
1.12,8a
|
1640 |
7 |
N.Y. King of the Kop |
Lars Anvar Kolle |
259.902 |
1.15,0v
|
1.13,4a
|
1640 |
8 |
Eldon Neergård |
Eirik Høitomt |
301.770 |
1.16,1v
|
1.12,5a
|
1640 |
9 |
Difficult Ways |
Adrian Solberg Akselsen |
348.942 |
|
1.12,8a
|
1640 |
10 |
Bokoloko F.T. |
Anita Valstad Hagmann |
254.452 |
1.15,4v
|
1.14,3a
|
1640 |
11 |
Heart of Courage |
Mikael J. Andersson |
322.796 |
1.14,1v
|
1.13,0a
|
1640 |
12 |
Emotion U.M. |
Benedicte Bjørnstad |
360.407 |
1.15,8v
|
1.13,1a
|
Løp: 7 (ca. kl. 21:07)
For 3-14-årige høyest 16.000 kr. 2140 m. Autostart. Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
|
Varmblods Auto |
V5-4 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2140 |
1 |
I.D. Fesser |
Per Oleg Midtfjeld |
11.000 |
1.17,9v
|
1.17,4a
|
2140 |
2 |
Tirna Vici |
Patrick Larsen |
13.000 |
1.17,8v
|
1.17,8a
|
2140 |
3 |
Grains of Sand |
Dag-Sveinung Dalen |
3.000 |
1.19,9v
|
1.18,3a
|
2140 |
4 |
Klinger |
Ole Johan Østre |
1.432 |
|
|
2140 |
5 |
Redwine |
Olav Mikkelborg |
3.000 |
1.19,2v
|
1.18,0a
|
2140 |
6 |
Daytona la Ma |
Mikael Å. Linderoth |
7.635 |
1.18,4v
|
1.19,3a
|
2140 |
7 |
Alunita |
Åsbjørn Tengsareid |
0 |
|
|
2140 |
8 |
The Bandit |
Gøran Antonsen |
0 |
|
|
2140 |
9 |
Pernille Broadway |
Eirik Høitomt |
3.000 |
|
1.17,1a
|
Løp: 8 DNT-REKRUTTEN (ca. kl. 21:25)
DNT-REKRUTTEN For 3-15-årige høyest 4.000 kr. 2140 m. Voltestart. Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr. Premiering:
Ved 9 eller færre startende hester = 6 premier,
ved 10-11 startende hester = 7 premier,
ved 12 startende hester = 8 premier.
|
Kaldblods Volte |
V5-5 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2140 |
1 |
Alm Tutti |
Olav Mikkelborg |
0 |
|
|
2140 |
2 |
Fax Emil |
Jan Roar Mjølnerød |
0 |
|
|
2140 |
3 |
Elskerinna |
Gunnar Austevoll |
2.000 |
1.35,9v
|
|
2140 |
4 |
Lille Solveig |
Kristine Kvasnes |
0 |
|
|
2140 |
5 |
B.B. Klæbo |
Erlend Rennesvik |
0 |
|
|
2140 |
6 |
Lyseng Nova |
Eirik Høitomt |
3.500 |
1.35,5v
|
|
2140 |
7 |
Holter Faksa |
Odd Arne Sagholen |
2.000 |
1.40,3v
|
|
2140 |
8 |
Johanna |
Ole Johan Østre |
0 |
|
|
2140 |
9 |
Storm Annsgal |
Gøran Antonsen |
0 |
|
|
Løp: 20 Prøveløp (ca. kl. 18:05)
Prøveløp alle 3-15-årige. 2140 m. Voltestart.
|
ALLE Volte |
|
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2140 |
1 |
R.M.G. Lovely Linda |
Åsbjørn Tengsareid |
0 |
|
|
2160 |
2 |
Mjølner Flaksen |
Jan Roar Mjølnerød |
0 |
|
|
2160 |
3 |
Tore På Sporet E.E. |
Christina Kjenner |
0 |
|
|
2160 |
4 |
Spang Bambi |
Gunnar Austevoll |
0 |
|
|
2160 |
5 |
Hage Blesen |
Lars Anvar Kolle |
0 |
|
|
2160 |
6 |
Vinje Victor |
Ove Bakkevold Reime |
0 |
|
|
2160 |
7 |
Børke Loke |
Odd Arne Sagholen |
273.409 |
1.29,4v
|
1.25,3a
|
Løp: 21 Mønstringsløp (ca. kl. 18:30)
Mønstringsløp 2-årige. 2140 m. Voltestart.
|
ALLE Volte |
|
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2140 |
1 |
L.L.'s Amalinn |
Ove Bakkevold Reime |
0 |
|
|
2140 |
2 |
Valle Mine |
Ole Johan Østre |
0 |
|
|
Sist oppdatert: 26.05.2023 - 11:30
|