Startliste - Momarken Travbane - 23.11.2020
Løp: 1 (ca. kl. 18:55)
For 3-13-årige hopper høyest 750.000 kr. Også for 3-13-årige hingster og vallaker høyest 750.000 kr med høyest 700 poeng. 2140 m. Autostart. Premier: 22.000-11.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
|
Varmblods Auto |
V65-1 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2140 |
1 |
Banker Go's |
Kristine Kvasnes |
551.995 |
1.14,3v
|
1.12,8a
|
2140 |
2 |
Höwings Venus |
Cato Antonsen |
619.256 |
1.14,8v
|
1.11,5a
|
2140 |
3 |
Kamperhaugs Dina |
Per Oleg Midtfjeld |
691.164 |
1.14,5v
|
1.12,4a
|
2140 |
4 |
Fighting Joe |
Tom Horpestad |
634.984 |
1.14,2v
|
1.13,2a
|
2140 |
5 |
Amarone Classic |
Kristian Malmin |
598.376 |
1.15,4v
|
1.12,5a
|
2140 |
6 |
Encore un Sisu |
Ole Johan Østre |
461.550 |
1.15,0v
|
1.12,6a
|
2140 |
7 |
Ilenna Bonanza |
Sven Olav Weberg |
532.392 |
1.14,8v
|
1.11,1a
|
Løp: 2 (ca. kl. 19:15)
For 3-13-årige høyest 210.000 kr. 2140 m. Autostart. Premier: 15.000-7.500-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
|
Varmblods Auto |
V65-2 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2140 |
1 |
Moen Thor |
Eirik Høitomt |
175.500 |
1.15,6v
|
1.13,7a
|
2140 |
2 |
Angelina Hall |
Odd Arne Sagholen |
201.000 |
1.16,1v
|
1.13,3a
|
2140 |
3 |
Bear Man |
Hans Jørgen Eggen |
178.000 |
1.18,7v
|
1.12,8a
|
2140 |
4 |
Emmet Bonanza |
Ingvild Tonholm |
188.734 |
1.18,6v
|
1.13,5a
|
2140 |
5 |
Digital Circling |
Tom Horpestad |
163.085 |
1.14,7v
|
1.13,4a
|
2140 |
6 |
Ajax Miguan |
Gunnar Austevoll |
195.974 |
1.20,7v
|
1.13,3a
|
2140 |
7 |
N.Y. Maaemo |
Erlend Rennesvik |
198.909 |
1.17,5v
|
1.14,0a
|
2140 |
8 |
New Yankee |
Lars Anvar Kolle |
185.840 |
1.15,4v
|
1.12,5a
|
2140 |
9 |
Goldstrike B.G. |
Kai Johansen |
189.433 |
1.16,5v
|
1.13,8a
|
2140 |
10 |
Trick Or Treat |
Bjørn Steine |
202.500 |
1.17,3v
|
1.14,1a
|
2140 |
11 |
Frick |
Ole Johan Østre |
201.959 |
1.16,6v
|
1.13,8a
|
2140 |
12 |
Gliding Sun |
Marius Høitomt |
184.000 |
1.16,9v
|
1.13,9a
|
Løp: 3 HOPPELØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG (ca. kl. 19:40)
HOPPELØP - SPORTRAPP / GRUNNLAG For 3-15-årige hopper høyest 225.000 kr. 2140 m. Autostart. Premier: 22.000-11.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr. Hestene starter i grunnlagsrekkefølge. Laveste grunnlag i spor 1, videre fordeling: 2,3,4,5,6,9,10,7,8,11,12. Sportildeling etter starterklæring.
|
Kaldblods Auto |
V65-3 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2140 |
1 |
Bare Christina |
Magnus Teien Gundersen |
142.500 |
1.28,1v
|
1.27,2a
|
2140 |
2 |
Runi |
Eivind Gravdal |
150.087 |
1.26,9v
|
1.26,0a
|
2140 |
3 |
Stasline |
Per M. Hvattum |
151.000 |
1.28,3v
|
1.28,1a
|
2140 |
4 |
Vår Oda |
Bjørn Steine |
151.500 |
1.30,4v
|
1.26,6a
|
2140 |
5 |
Idlava |
Kai Johansen |
184.142 |
1.28,9v
|
1.26,2a
|
2140 |
6 |
Almoda |
Kristian Malmin |
189.250 |
1.28,1v
|
1.25,4a
|
2140 |
7 |
Perle Vilja |
Gunnar Austevoll |
208.491 |
1.27,2v
|
1.28,3a
|
2140 |
8 |
Solør Alma |
Svein Olav Ruud |
212.185 |
1.27,8v
|
1.26,0a
|
2140 |
9 |
Skumsjøstjerna |
Frode Mjølnerød |
190.903 |
1.28,5v
|
1.26,5a
|
2140 |
10 |
Vesle Moi |
Hans Chr. Holm |
192.024 |
1.27,5v
|
1.26,8a
|
2140 |
11 |
Pinsleterna |
Ole Johan Østre |
213.695 |
1.28,8v
|
1.26,2a
|
2140 |
12 |
Alm Norinda |
Jens Alm |
214.500 |
1.27,1v
|
1.26,1a
|
Løp: 4 ØSTFOLD HESTEEIERFORENINGS AMATØRLØP (ca. kl. 20:05)
ØSTFOLD HESTEEIERFORENINGS AMATØRLØP For alle 3-15-årige. 2140 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 140.001 kr. Premier: 22.000-11.000-7.000-5.000-3.500-(3.000) kr. Løpet er åpent for kusker med amatør eller rekruttlisens. Seiersdekken og gavepremier til vinner.
|
Kaldblods Volte |
V5-1 V65-4 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2140 |
1 |
Nesfaksen |
Frode Mjølnerød |
92.500 |
1.30,1v
|
1.29,7a
|
2140 |
2 |
Spang Lars |
Maren Øyo |
80.000 |
1.30,3v
|
1.29,3a
|
2140 |
3 |
Krita |
Stig Ingar Fossen |
111.412 |
1.29,0v
|
1.27,5a
|
2160 |
4 |
Horg Mio |
Vemund Madsen Drolsum |
224.952 |
1.27,8v
|
1.26,0a
|
2160 |
5 |
Bokli Stjernen |
Lars Raaum |
243.000 |
1.27,5v
|
1.25,8a
|
2160 |
6 |
Hauan Hera |
Marcus Totland Aadland |
232.453 |
1.26,8v
|
1.26,9a
|
2160 |
7 |
Sikvelands Bork |
Adrian Solberg Akselsen |
192.000 |
1.28,1v
|
1.26,0a
|
2180 |
8 |
Spang Emblan |
Ole Fredrik Karlsen |
340.000 |
1.25,1v
|
1.23,8a
|
2180 |
9 |
Komnes Anna |
Amanda Robertsen |
393.477 |
1.25,0v
|
1.25,9a
|
2180 |
10 |
Harald |
Anette Frønes |
352.492 |
1.24,9v
|
1.24,7a
|
2180 |
11 |
Spang Express |
Ellen Kristiansen |
419.662 |
1.25,5v
|
1.25,3a
|
2180 |
12 |
Løv Teddy |
Ove Bakkevold Reime |
394.463 |
1.25,9v
|
1.23,8a
|
2180 |
13 |
M.H. Herkules |
Robert Kruse |
390.717 |
1.26,9v
|
1.26,5a
|
2200 |
14 |
Ra Tore |
Sindre Skjølås |
449.668 |
1.26,7v
|
1.25,5a
|
Løp: 5 OAKS BONUS (ca. kl. 20:25)
OAKS BONUS For 4-årige norskfødte. , som var startberettiget i Norsk Trav Oaks 2019 og Oaks Revansjen i 2020. 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 125.001 kr., 40 m. ved 325.001 kr. Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-6.000-(4.000) kr. Sølvpokal til eier.
|
Varmblods Volte |
V5-2 V65-5 DD-1 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2140 |
1 |
Beluga |
Ole Johan Østre |
45.722 |
1.16,7v
|
1.14,5a
|
2140 |
2 |
Farrah Diba |
Vemund Madsen Drolsum |
58.000 |
1.16,0v
|
1.15,7a
|
2140 |
3 |
Quickstep d'Estino |
Dag-Sveinung Dalen |
59.787 |
1.16,2v
|
1.16,2a
|
2140 |
4 |
Beak's Lively |
Gunnar Austevoll |
113.461 |
1.15,6v
|
1.13,1a
|
2140 |
5 |
Thai Selene |
Erlend Rennesvik |
101.742 |
1.16,7v
|
1.15,1a
|
2140 |
6 |
Secret Snap |
Lars Anvar Kolle |
120.787 |
1.15,8v
|
1.13,3a
|
2160 |
7 |
Fidanza |
Eirik Høitomt |
218.502 |
1.17,5v
|
1.12,8a
|
2180 |
8 |
Another Creation |
Kristian Malmin |
1.103.839 |
1.17,6v
|
1.11,3a
|
2180 |
9 |
Lifestile |
Magnus Teien Gundersen |
1.134.500 |
1.18,1v
|
1.12,8a
|
Løp: 6 DATOLØP (ca. kl. 20:45)
DATOLØP For 3-15-årige høyest 600.000 kr. Også for 3-15-årige høyest 775.000 kr med høyest 250 poeng. 2140 m. Autostart. Premier: 15.000-7.500-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr. Hestene avvises etter siste startdato, inklusiv åpne linjer.
|
Kaldblods Auto |
V5-3 V65-6 DD-2 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2140 |
1 |
Best Ruggen |
Ole Johan Østre |
640.572 |
1.25,5v
|
1.23,0a
|
2140 |
2 |
Torpa Oda |
Erlend Rennesvik |
585.814 |
1.23,8v
|
1.24,5a
|
2140 |
3 |
Strikkeprinsen |
Bjørn Humborstad |
755.957 |
1.24,1v
|
1.24,5a
|
2140 |
4 |
Tusse Storm |
Pål Sem |
431.180 |
1.26,3v
|
1.23,8a
|
2140 |
5 |
Bråtnesfaks |
Geir Vegard Gundersen |
705.894 |
1.24,6v
|
1.22,9a
|
2140 |
6 |
Lome Gant |
Eirik Høitomt |
603.955 |
1.25,9v
|
1.25,4a
|
2140 |
7 |
Torben |
Magnus Teien Gundersen |
568.000 |
1.23,0v
|
1.23,6a
|
2140 |
8 |
Frøyu Pelle |
Gunnar Austevoll |
568.220 |
1.24,8v
|
1.23,3a
|
2140 |
9 |
Osen Expressa |
Jan Roar Mjølnerød |
552.784 |
1.25,1v
|
1.25,4a
|
2140 |
10 |
Høvding Jaros |
Odd Arne Sagholen |
668.229 |
1.24,5v
|
1.24,4a
|
2140 |
11 |
Tallas |
Jan Rune Gaustad |
678.965 |
1.24,2v
|
1.24,2a
|
2140 |
12 |
Lome Perla |
Dag-Sveinung Dalen |
565.528 |
1.24,8v
|
1.25,6a
|
Løp: 7 (ca. kl. 21:05)
For 3-15-årige høyest 15.000 kr. 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 7.001 kr. Premier: 15.000-7.500-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
|
Kaldblods Volte |
V5-4 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2140 |
1 |
Tangen Tiril |
Lars Anvar Kolle |
0 |
1.38,0v
|
|
2140 |
2 |
Brenne Bella |
Erlend Rennesvik |
6.000 |
1.36,5v
|
|
2140 |
3 |
Storeng Stili |
Per Oleg Midtfjeld |
5.000 |
1.34,9v
|
|
2140 |
4 |
Kong C.K. |
Sverre Hjørnerød |
6.000 |
1.34,8v
|
|
2160 |
5 |
Super Godt |
Frode Mjølnerød |
15.000 |
1.33,2v
|
|
2160 |
6 |
Hauan Prinsessa |
Dag-Sveinung Dalen |
11.000 |
1.33,5v
|
|
2160 |
7 |
Furderud Faksa |
Bjørn Humborstad |
11.822 |
1.34,1v
|
|
2160 |
8 |
Valle Freda |
Kristine Kvasnes |
11.000 |
1.33,0v
|
|
2160 |
9 |
Gårder Prins |
Olav Mikkelborg |
12.000 |
1.34,2v
|
|
2160 |
10 |
Solfrikk |
Gunnar Austevoll |
13.000 |
1.33,2v
|
|
2160 |
11 |
Sogns Basse |
Jan Roar Mjølnerød |
9.981 |
1.33,2v
|
|
2160 |
12 |
Bjornes Mai |
Odd Arne Sagholen |
13.611 |
1.34,5v
|
|
2160 |
13 |
Lykkje Silje |
Ole Johan Østre |
8.000 |
1.35,6v
|
|
Løp: 8 (ca. kl. 21:23)
For 3-13-årige høyest 10.000 kr. 2140 m. Voltestart. Premier: 15.000-7.500-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
|
Varmblods Volte |
V5-5 |
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2140 |
1 |
Brolina Legacy |
Øyvind Ruttenborg |
0 |
1.21,1v
|
1.20,0a
|
2140 |
2 |
Nova Sassi |
Gunnar Austevoll |
6.000 |
1.19,1v
|
|
2140 |
3 |
Kamperhaugs Don |
Per Oleg Midtfjeld |
3.000 |
1.19,1v
|
|
2140 |
4 |
Selma's Tanita |
Adrian Solberg Akselsen |
2.000 |
1.18,0v
|
|
2140 |
5 |
Monetary Canter |
Kristine Kvasnes |
0 |
|
|
2140 |
6 |
Glazier's Tattoo |
Robert Kruse |
4.000 |
1.19,5v
|
1.19,0a
|
2140 |
7 |
Vicilane |
Ole Johan Østre |
0 |
1.22,7v
|
|
2140 |
8 |
Hot'n Dream |
Hans Chr. Holm |
2.404 |
1.19,7v
|
|
2140 |
9 |
Barney Rubble |
Eirik Høitomt |
0 |
|
|
2140 |
10 |
Let's Do It |
Hans Jørgen Eggen |
3.500 |
1.19,2v
|
|
2140 |
11 |
I.D. Undeniable |
Erlend Rennesvik |
9.000 |
1.18,4v
|
|
2140 |
12 |
Miss America |
Kristian Malmin |
4.000 |
1.18,5v
|
|
Løp: 20 Mønstringsløp (ca. kl. 17:25)
Mønstringsløp 2-årige. 2140 m. Voltestart.
|
ALLE Volte |
|
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2140 |
1 |
Mjølner Athene |
Jan Roar Mjølnerød |
0 |
|
|
2140 |
2 |
Sitje Tilly |
Line Marie Andersen |
0 |
|
|
2140 |
3 |
Mjølner Even |
Christina Kjenner |
0 |
|
|
2140 |
4 |
Joker V.S. |
Ole Johan Østre |
0 |
|
|
2140 |
5 |
Lystad Balder H. |
Adrian Solberg Akselsen |
0 |
|
|
2160 |
6 |
Bråtnes Jussi |
Bjørn Vidar Garseg |
0 |
|
|
2160 |
7 |
Holter Faksa |
Odd Arne Sagholen |
0 |
|
|
2160 |
8 |
Hornnes Junior |
Erlend Rennesvik |
0 |
|
|
Løp: 21 Prøveløp (ca. kl. 17:35)
Prøveløp alle 2-15-årige. 2140 m. Voltestart.
|
ALLE Volte |
|
Dist.
|
Nr
|
Hestens navn
|
Kusk
|
Inntjent
|
Volt
|
Auto
|
2140 |
1 |
The Best Knight |
Thea Sundstøl |
98.342 |
1.17,1v
|
1.14,8a
|
2140 |
2 |
Picture Perfect |
Dag-Sveinung Dalen |
50.500 |
1.19,4v
|
1.16,3a
|
2160 |
3 |
Bjørnhaug Lilja |
Gunnar Austevoll |
0 |
|
|
2160 |
4 |
Teddy Best |
Ole Johan Østre |
0 |
|
|
2160 |
5 |
Sjefsthea |
Cato Antonsen |
96.244 |
1.29,8v
|
1.27,9a
|
Sist oppdatert: 17.11.2020 - 12:36
|